top of page
  • Yazarın fotoğrafıİskender Balkanlar

Smartversity Kampüsünde Open House Etkinliği

12 Kasım 2022'de Smartversity Kampüsü, yıllık Open House etkinliğine ev sahipliği yaptı. Farklı ülkelerden gelen 500 öğrenci, veli ve misafir üniversite kampüsünü görme, temsilcileriyle tanışma ve Smartversity ruhunu hissetme fırsatı buldu.

Smartversity Open House etkinliği Şubat ve Kasım aylarında olmak üzere yılda iki kez yapılır.

Smartversity Pathways koordinatorü İvanka Martinova, "Özellikle pandemi sonrası yüz yüze yapılan bu open house etkinliği ziyaretçiler tarafından dört gözle bekleniyordu" dedi.

Smartversity Kampüsü misafirleri tüm gün boyunca konuşmalar, müzikli sunumlar, kampüs turları, deneme dersleri ve öğrenci Kulübü Fuarı gibi birkaç etkinliğine katıldı. Öğrenciler deneme derslerinden o kadar keyif aldılar ki, izin verilen katılımcı sayısından daha fazla yer ayırtma talebi oldu.

Kampüs turları ve Kulüp Fuarı, potansiyel öğrencileri ve velilerini etkileyen şeyler arasındaydı. Kulüp Fuarı'nda her kulübün temsilcileriyle sohbet ederek Smartversity ruhunu hissederler iken, kampüs turları ile üniversitenin ve kampüsün sunduğu imkanları yakından görme fırsatı buldular. Smartversity Kampüs tesisleri, kütüphane ve spor salonunları herkesin etkilendiği yerlerin başında gelmekteydi.


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page