top of page
  • Yazarın fotoğrafıExcellency Obliges. Sophia Academy

Ücretsiz Danışmanlık Hizmetleri

Kapsamlı ve Profesyonel Ücretsiz Danışmanlık Desteği

Sophia Academy, her insanın yurtdışında eğitim alma konusunda eşit haklara sahip olduğuna inanır. Dolayısıyla, Avrupa’da eğitim almak için Sophia Academy'den bilgi talebinde bulunan her adayın soruları profesyonelce ve ücretsiz bir şekilde cevaplanır.

Avrupa’da İngilizce dilinde sunulan programlar ve adaylar tarafından en çok tercih edilen üniversiteler şeffaf şekilde adaylara sunulur. Böylece, adayların tüm seçenekleri detaylıca değerlendirmelerine ve kendileri için en doğru üniversiteyi seçmelerine olanak sağlanır.

Ve Sophia Academy ile çalışmanın en güzel yanı ne biliyor musunuz?:) Burası işte hoşunuza gidecek. Sophia Academy, kendisine ulaşan her değerli adaya detaylı ve doğru bilgileri aktarır ve asla bir daha ne telefon yolu ile ne de e-mail ile taciz ve terörize etmez:) Sophia Academy, gerekli bilgileri sağladıktan sonra, adayın Sophia Academy'ye tekrar ulaşmasını gerektiriyorsa, ulaşacağını bilir. Bu sektörde, adayların hep özlem duyduğu da bu değil midir?:)

Türkiye Cumhuriyeti’nde sunulan tüm hizmetler, “ücretsiz eğitim danışmanlığı” kapsamındadır. Bu ücretsiz servisler neler mi?

Ücretsiz Bilgi Danışmanlığı

Hedeflenen ülkeler, üniversiteler, programlar, başvuru ve kabul şartları,hazırlık eğitimleri, günlük ve kültürel yaşam dahil merak edilen her konuda bilgi sağlanır.

Ön Değerlendirme

Ücretsiz bilgi danışmanlığı neticesinde eğitim almaya karar veren adayın İngilizce seviyesini ve hedeflenen programa istinaden lise bölüm bilgilerinin değerlendirilmesi yapılır. Değerlendirmede kullandılan enstrümanlar İngilizce STS, Deneme Sınavları, Mülakatlar.

  • İngilizce Seviye Tespit Sınavları, American University in Bulgaria TOEFL Merkezi tarafından değerlendirilir.

  • Mülakatlar, Cambridge University eğitimli koordinatörler tarafından yapılır.

  • Deneme sınavları resmi temsil yetkimiz olan üniversitelerin ilgili fakülteleri tarafından hazırlanır.

Sonuçlara istinaden aday hakkında gerçek veriler elde edebilen Sophia Academy aday için en sağlıklı yol haritasını çizebilmektedir.

Ücretsiz Başvuru Desteği

Sophia Academy, resmi temsilcisi olduğu üniversitelerde eğitim almak isteyenlerin başvurularını ücretsiz yapar.

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page