top of page

SOFYA ÜNİVERSİTESİ

Bulgaristan’ın 1 numaralı üniversitesinden Bulgaristan’da üniversite eğitimine
dair 1 numaralı site!
En doğru. En güvenilir. En güncel. Tek resmi!

Dünyada ilk
1000'ndeki
bir üniversitede İngilizce hazırlık eğitimine ne dersiniz??
Bulgaristan Üniversiteleri kayıtları devam ediyor. Üniversite hazırlık eğitimini Sofya Üniversitesi'nde al, üniversite eğitimine Bulgaristan dahil onlarca AB üniversitesinde devam et. 
Kabul garantili başvurunu yap. Hazırlık eğitimini online veya kampüste al!
UNİNEWS

Sevgili yurtdışında eğitim adayı arkadaşımız,

Bu siteyi yaparken aslında çok düşündük. Biraz da araştırdık tabi. Gördük ki artık insanlar daha çok video seyrediyor ve uzun uzun yazıları okumuyor. Yurtdışında eğitim ile alakalı bilgiler birbirini kopya eden çoğu sitelerde zaten mevcut veya en basiti insanlar İngilizce bilmeseler dahi google translate işlerini halledebiliyorlar . O zaman bu insanlar aradığını hızlıca buluyor da acaba neyi bulamıyorlar diye sorduk kendimize. GÜVEN!

Evet, insanlar güven arıyor. Güven içinde de hayallerinin gerçeklere giydirildiğini görmek istiyor. Hem akademik donanımlı hem hayat tecrübeli hem de onlara rol model olabilecek uzman yurtdışı eğitim danışmanları arıyorlar insanlar. E biz de farkında olarak, farkında olmayarak değil, şöylee bi baktık kendimize, ne görelim?  İnsanlar aslında bizi arıyorlarmış :)

Siz en iyisi mi bizi arayın. Konuşalım, görüşelim :)  Yoksa yazı yine uzayacak ve okumayacaksınız.  

YAKIN. EKONOMİK. KALİTELİ.

Bir yurtdışı eğitiminin kriterlerini esas aldığınızda sizin için en doğru yerin biz olduğunu fark edeceksiniz!

VE DÜNYADA İLK BİNDE OLUN!

Sofya Kliment Ohrdiski Üniversitesi diplomaları dünyada direk kabul görür. Üniversite hazırlık eğitimini Sofya Üniversitesi'nde al, üniversite eğitimine Bulgaristan dahil onlarca AB üniversitesinde devam et. 
Kabul garantili başvurunu yap. Hazırlık eğitimini online veya kampüste al!

Mircea Brâncuși,
ROMANIA

"Kaliteli ve ekonomik üniversite hazırlık eğitimini dünyada saygın bir konuma sahip Sofya KLiment Ohridski Üniversitesinde alabileceğimi fark ettim. Coğrafi olarak da üniversitenin komşu ülke Bulgaristan’da olması kesin kararımı vermemde etkili olmuştu."

Ajiit Badhoriya,

INDIA

"Dünyada kendini ispatlamış, gelenekler sahibi bir üniversitede uluslararası kültürel bir atmosferde eğitim almak gerçekten heyecan vericiydi. İngilizce eğitiminin yanında Bulgarca ve Rusça da öğrenebilmek ayrı bir zenginlikti."

Brenda Romeo,

PERU

"Avrupa ve Rusya kültürlerini bünyesinde barındıran, Bizans ve Osmanlı medeniyetlerinden de izler taşıyan Bulgaristan’da üniversite hazırlık eğitimi almam ve akabinde de üniversite okumam hayatımın en doğru kararlarından biriydi. Kariyerimin temellerini atan Sofya Kliment Ohridski Üniversitesine teşekkürler."

Nana Tsamebuli,

GEORGIA

"Rusya kültürü ve dilinin etkisinde olan bir ülkeden Batı ve Doğu medeniyetlerinin kesiştiği nokta olan Bulgaristan’da eğitim almak hem üniversite hayatıma daha derin bir mana katarken hem de çok kültürlü bir ülkede farklı perspektifler yakalamamı sağladı."

ÜNİVERSİTE YOLCULUĞUNUZA BULGARİSTAN’DAN BAŞLAYIN!
ÖĞRENCİMİZDEN SESLER
Mircea Brâncuși, Romania.jpg
Ajiit Badhoriya,India.jpg
Brenda Romero,Peru.jpg
Nana Tsamebuli,Georgia.jpg

Yurtdışında eğitime bizden birkaç satır…

Yurtdışında eğitim. Ve içine doldurulan onlarca üniversite. Çekya’da eğitim, Almanya’da eğitim, yok Macaristan’da tıp veya Bulgaristan’da diş hekimliği diye sürüp giden yüzlerce sayfa. Bunlarla kendinizi yormayın. Bu kelimelerin hepsi de SEN esaslı türevlerdir. Sen yoksan, onların hiçbiri bir anlam ifade etmez.

Bir işin çalımını bildikten sonra o isle alakalı geri kalan her şey basittir. Basit olanı zorlaştırmayın. Ortaokulda sana öğretilen ama şu an hatırlamadığın solucan türleri bilgisi gibi okuduktan sonra hemen unutacağın yurtdışı üniversite makalelerinde zamanını harcama. Onun yerine kitap oku, çık bir tur at, bir arkadaşınla çay iç…Ne bileyim, hoşuna giden şeyleri yap kısaca. Tüm bu hoşuna giden şeyleri yaparken de bi ara bize ulaş.  Göreceksin ki asıl mesele oymuş. Sen oku diye yazılan (belki de seo olsun diye yazılan) gereksiz onlarca makale değil!

Bize ulaşmak senden, gerçekçi hayallerine ulaştırmak bizden!

FB Sayfamızdan
Galeri
bottom of page