top of page
  • Yazarın fotoğrafıExcellency Obliges. Sophia Academy

Sophia Academy IBS’deydi!

University of Buckingham ile yürüttüğü ortak çalışmalar nedeniyle Macaristan’daki İngiliz Üniversitesi olarak da ünlenen Budapeşte International Business School (Budapeşte IBS) 2022 ve sonrası uluslararası öğrencilere sunulacak akademik fırsatları lanse etmek için üç günlük bir organizasyon düzenledi. Bu etkinlikte Budapeşte IBS’in diğer ülke temsilcileri ile de tanışma fırsatımız oldu.

2014’den bu yana Budapeşte yerleşik ofisimiz ile Macaristan’da eğitim planlayanlara akademik danışmanlık ve yerelde rehberlik hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Sophia Academy sadece Budapeşte IBS’in değil, Macaristan’ın en iyi üniversitelerinin resmi temsilcisidir.

Budapeşte IBS hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Sophia Academy olarak temsil ettiğimiz Macar üniversitelerini buradan görebilirsiniz. Macaristan’da IBS dahil farklı alanlarda eğitim fırsatı sunan üniversiteleri, gözde öğrenci şehirlerini ise buradan keşfedebilirsiniz. "İmparatorlukların altın kemeri Tuna’nın boyunda görüşmek üzere."

bottom of page